EIE Otwock

Brak obrazka

Firmę Elektronika i Elektromedycyna założono w Otwocku w 1986 roku. Przez ćwierć wieku wprowadziła do użytku kilkanaście tysięcy urządzeń różnych typów i kilku generacji. Aparaty EiE pracują we wszystkich regionach Polski i w wielu miejscach za granicą.

 

NOWOCZESNOŚĆ

 

Tworząc urządzenia wykorzystują doświadczenie zdobyte przez 25 lat istnienia, postępując jednocześnie z duchem czasu. Najnowsza generacja aparatów ma oryginalne wzornictwo - własne obudowy wtryskowe oraz kolorowe ekrany graficzne z panelem dotykowym. Duży nacisk kładzie się na łatwość użytkowania – wykonywanie większości czynności jest intuicyjne i nie wymaga uczenia się na pamięć instrukcji obsługi.

 

NIEZAWODNOŚĆ

 

Aparaty przeznaczone są do pracy ciągłej – niejednokrotnie wykorzystywane są w placówkach na 2 zmiany przez okrągły rok. Takie użytkowanie nie stanowi dla nich żadnego wyzwania. W utrzymaniu urządzeń w ruchu pomaga też rozległa sieć kilkudziesięciu autoryzowanych serwisów w całym kraju.

 

Starannie badając potrzeby użytkowników właściciele firmy dbają o ciągłą modernizację i ulepszanie wyrobów. Wynikiem tej pracy są kolejne, coraz bardziej funkcjonalne i nowoczesne urządzenia. Dokładane są starania, aby stale udoskonalać łatwość obsługi, rozszerzać zakres zastosowań oraz poprawiać niezawodność i bezpieczeństwo obsługi.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom jakościowym klientów, przedsiębiorstwo wdrożyło i stosuje certyfikowany system zarządzania jakością spełniający wymagania europejskich norm EN ISO 9001 oraz EN ISO 13485. Wyroby przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są procedurze oceny zgodności z wymaganiami zasadniczymi Dyrektywy Rady 93/42/EEC i są oznakowywane znakiem CE.