Loading...

magnetronic-mf8 magnetronic-mf-8-03 magnet-mf8

Aparat do magnetoterapii Magnetronic MF-8

Nie ma jeszcze oceny Producent EIE Otwock E-mail
Cena sprzedaży 2916,00 zł
Podatek 216,00 zł
  • Opis
  • Opinie
Magnetronic MF-8
Nowoczesny aparat do magnetoterapii.

Magnetronic MF-8

Nowoczesny aparat przeznaczony do magnetoterapii.

  

Pulsujące pole magnetyczne - aparat specjalizowany.

MF-8 to niedrogi i poręczny aparat do wykonywania zabiegów magnetoterapii. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na użytkowanie jako aparatu przenośnego, np. przy wizytach w domu pacjenta. Dostępne są opcjonalnie dwa aplikatory - elastyczny i podwójny dysk. 

Aparat Magnetronic MF-8 jest urządzeniem wyjątkowym na rynku aparatów do magnetoterapii. Opracowano dla niego oryginalne aplikatory znajdujące zastosowanie w terapii okolic głowy i małych powierzchni ciała, jednocześnie zachowując kształty modulacji i parametry analogiczne jak w większych aparatach. Jego niewątpliwą zaletą jest niska cena - w porównaniu do aparatów z dużymi aplikatorami szpulowymi jest kilka razy tańszy.

Zastosowanie aplikatora AST–2 umożliwia płynną regulację jego ustawienia względem okolicy głowy – poszerza zakres działania w schorzeniach takich jak: chroniczne zapalenie zatok obocznych nosa, zapalenie zatoki szczękowej prawej i lewej oraz zatoki czołowej, chroniczne zapalenie migdałów, bóle migrenowe, nerwobóle nerwu trójdzielnego.

Aplikator AST–2 umożliwia penetrację zmiennym polem magnetycznym małych powierzchni ciała np. śródstawowo obejmując stawy międzypaliczkowe, śródręcza, nadgarstkowe, łokciowe, skokowe górne i dolne (choroby zwyrodnieniowe stawów).

Aplikator APE–1 dzięki jego elastycznej konstrukcji wywołuje pozytywne działanie miejscowe w stłuczeniach, zwichnięciach, skręceniach – obrażeniach miękkich struktur okołostawowych. Dodatnie wyniki leczenia uzyskuje się w schorzeniach o charakterze zwyrodnieniowym, bólach przewlekłych, zmianach stawowych kręgosłupa, krzyżowo–biodrowych, kolanowych, w stawie ramiennym. Aplikator APE–1 pozwala również na stosowanie w tzw. punktach bólowych.

 

Dane techniczne

Kształty zmian pola magnetycznego: sinusoida, prostokąt, trójkąt - unipolarne, bipolarne.
MX1 – kolejna zmiana kształtów modulacji, przy stałej częstotliwości.
MX2 – kolejna zmiana kształtów modulacji, z jednoczesną zmianą częstotliwości.
Częstotliwość zmian pola magnetycznego 2 – 50 Hz
Zmiana indukcyjności pola magnetycznego 0 – 8 mT
Czas impuls/przerwa 0.5 – 8 s
Zasilanie 230 V / 50 Hz / 50 VA
Masa aparatu 2.5 kg

Wyposażenie opcjonalne:

Aplikator statywowy AST-2, płaski aplikator elastyczny APE-1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.